Onefootball

11.3.1.377

3.3

3

Bütün futbol dünyası Android cihazınızda

718k

Bu uygulamayı oyla

Onefootball; La Liga, Premier League, Lige A, Champions League ve elbette Brezilya'daki the 2014 World Cup gibi tüm dünyadaki futbol şampiyonluklarını takip etmenize izin veren Android cihazlarda bulabileceğiniz en iyi uygulamalardan biridir.

Onefootball uygulamasını kurduğunuzda yapmanız gereken ilk şey en beğendiğiniz kulübü ve milli takımınızı seçmek. Bunu yaparak uygulamanın kenarında sizi en çok ilgilendiren takımlara giden kısa yola erişeceksiniz.

Ayrıca, bu yan çubuğu tüm karşılaşmalara hızlı şekilde erişmek için kullanabilirsiniz; burada sonuçları, sınıflandırma tablolarını, en yüksek skora sahip oyuncuların istatistiklerini ya da bireysel olarak oyuncuların durumlarını görebilirsiniz.

Oyuncuların dosyaları onlarla ilişkili videoları, bilgileri, hatta farklı müsabakalardaki durumlarını bile içerir. Örneğin, Cristiano Ronaldo'nun en son La Liga'da ya da Şampiyonlar Liginde kaç gol attığını görebilirsiniz.

Onefootball futbol severler için göz alıcı bir uygulamadır. Herhangi bir yarışta tüm oyunlara ilişkin hızlı şekilde bilgi almanıza izin verir. World Cup oyununa mükemmel eşlik eder.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X